Kim jesteśmy


Ty też możesz być pacjentem


Techdow Pharma Poland Sp. z o.o. jest częścią Shenzhen Techdow Pharmaceutical Co., Ltd., wiodącego wytwórcy oraz dostawcy substancji czynnej (API) enoksaparyny sodowej, która jest eksportowana do ponad 40 krajów świata.

W Polsce firma Techdow Pharma Poland zajmuje się promocją oraz pośrednictwem w dystrybucji pierwszej zarejestrowanej w Europie biopodobnej enoksaparyny sodowej dostępnej dla polskich Pacjentów.

Spółka Shenzhen Techdow Pharmaceutical Co., Ltd. zlokalizowana jest w wysoko rozwiniętej strefie przemysłowej Shenzhen, w Chinach. Ten wielki ośrodek gospodarczy i finansowy z rozwiniętym przemysłem informatycznym, elektronicznym, jak również rynkiem nowych materiałów i urządzeń medycznych pozwala przedsiębiorstwu na wykorzystywanie nowych technologii i świadczenie wysokiej jakości usług.

Dla Techdow jakość ma pierwszorzędne znaczenie, dlatego zakłady produkcyjne Techdow wyposażone są w urządzenia pochodzące od renomowanych firm europejskich. Zgodność warunków wytwarzania w Shenzhen Techdow Pharmaceutical Co. z wymaganiami Dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP, Good Manufacturing Practice) została potwierdzona certyfikatem GMP wydanym przez Głównego Inspektora Farmaceutycznego, jak również przez liczne międzynarodowe instytucje, tj.:
- chińską Agencję Żywności i Leków (CFDA)
- australijską agencję Therapeutic Goods Administration (TGA)
- brazylijską Krajową Agencję Ochrony Zdrowia (Agencia Nacional de Vigilancia Sanitaria ANVISA) w ichniejszym języku pisane
- kolumbijski Instituto Nacional de Vigilania de Medicamentos y Alimentos (INVIMA)

 

Zespół Techdow Pharma Poland:

Techdow Pharma Poland to nowa firma, tworzona z zespołu doświadczonych na rynku farmaceutycznym specjalistów. Spółka, stosując niestandardowe rozwiązania i indywidualne podejście do Klienta wyznacza nowe trendy. Przyjazne środowisko pracy oraz otwartość na nowe koncepcje są gwarancją sukcesu i satysfakcji zarówno pracowników jak również współpracujących ze Spółką Kontrahentów.

W Techdow Pharma Poland stawiamy na potencjał ludzki, realizację marzeń i ciągłe podnoszenie swoich kompetencji. Codziennie uczymy się od siebie nawzajem, od naszych Partnerów i Doradców aby stworzyć przyjazną i atrakcyjną firmę będącą pożądanym na rynku pracy Pracodawcą oraz rzetelnym partnerem w biznesie.

 

Zarząd:
Wojciech Kuczyński – Prezes Zarządu
Jianke Li – Wiceprezes Zarządu

 

Nasza misja:
Misją Techdow jest poprawa jakości życia ludzi poprzez łatwy dostęp do nowoczesnych i bezpiecznych leków, w przystępnej cenie. Hasło, jakim kierujemy się w codziennej pracy jest:
„Ty też możesz być pacjentem”.

 

Nasze wartości:
Jakość:
troska o bezpieczeństwo i najwyższy standard produkowanych leków, przejawiająca się stałym dążeniem do udoskonalania stosowanych rozwiązań
Staranność:
rozumiana jako wdrażanie nowatorskich rozwiązań przy jednoczesnym dążeniu do perfekcyjnej realizacji przedsięwzięć
Odpowiedzialność:
bezkompromisowa etyka działań na rzecz poprawy stanu zdrowia pacjentów
Harmonia:
cenimy pracę zespołową opartą na wiedzy, doświadczeniu i kompetencjach oraz szybkość podejmowania decyzji

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?    Cyberbezpieczeństwo ROZUMIEM